The words of the CEO

بسمه تعالی

صداها بهترین نمایانگر احوال انسان هستند. صدای بازی‌های کودکانه، صدای شادی یک خانواده که کنار یکدیگر جمع شده‌اند، صدای خنده‌های از ته دل و… همه و همه روح جان می‌بخشند به زندگی انسان. همه این صداها را می‌توان ره‌آورد سلامتی و رضایت قلبی انسان در زندگی دانست و قدردان آن بود.

همیشه می‌خواستیم طنین بخش چنین اصوات خوشی در زندگی هموطنان باشیم. سعی کردیم با ارائه خدمات درجه یک، آرامش و رضایت قلبی را حتی در زمان ناخوشی، به هموطنان عزیز هدیه کنیم و هیچ زمان از هیچ تلاشی فروگذار نبودیم و نخواهیم بود.

مهربانی و تعهد را سرلوحه کار خویش قرار دادیم تا طعم شیرین زندگی در زمان‌های سخت از یاد هموطنانمان نرود و بدانند که جامعه همه ما یکی است، خوشی ما یکی است و درد ما هم یکی.

حال با استعانت از ایزد منان و برای تکمیل ارائه خدمات خود به بهترین نحو در منطقه شمال شرق تهران، مرکز تخصصی چشم پزشکی و مرکز درمانیIVF را تاسیس کردیم تا شاید با این کار بتوانیم التیام بخش آلام جامعه باشیم و در زمان بیماری، روحیه‌ای خوش را مهمان دل‌های هموطنان عزیز کنیم و با رفتاری بسیار مناسب و دلسوزانه قسمتی از رنج و درد بیماران را بکاهیم.

تمام هدف پرسنل و پزشکان کلینیک آن است که همچون همراه و نزدیکان مراجعه کنندگان، آنها را حمایت کرده و به کارهایشان سرعت بخشند تا بار روانی مسئله درمان برای مراجعه کنندگان و بیماران کمتر شود.

با امید روزهایی پر مهر، کار خود را با قدرت ادامه خواهیم داد.