بیمار بهبودیافته کرونایی؛ رعایت کنید بیماری سخت و طاقت فرساست!

بیماران کرونایی بستری در بیمارستان نیکان غرب کم نیستند و همه آنها بر رعایت و زدن ماسک تاکید می کنند. یکی از بیماران کرونایی بهبودیافته در بیمارستان در یاداشتی از مردم تقاضا کرده است که کرونا را جدی بگیرند  چون بیماری سخت و طاقت فرسا است.

سلام  و عرض ادب؛

بی نهایت سپاسگزارم از تمامی زحمات پرسنل بیمارستان و زحمات و ویزیت ها و طبابت های جناب آقای دکتر طبرسی و مهدی یدالله زاده جناب آقای روزبه کوثری و تمامی دست اندرکاران بیمارستان نیکان و پرسنل خدمات که با اخلاق نیک در بهبود اینجانب تاثیر به سزایی داشتند.

بنده نه تنها فکر می کنم بلکه به قطعیت عرض می کنم که همگی ایشان عمر و زندگی مجدد به بنده اهدا کردند و زبانم قاصر است و واقعا شب اول و دوم از خداوند تقاضای رفتن داشتم چون واقعاً بیماری سخت و طاقت فرسایی است.

باز هم ممنون از تمام زحماتتون و از خداوند خوب و زیبای خودم برای تمامی مریضها شفای عاجل و ریشه کن شدن این بیماری را داشته و از تمامی کسانی که پیام حقیر را می خوانند در خواست عاجزانه دارم که به همه توصیه کنند که احتیاط کنند چون واقعاً کادر درمان تحت فشار است. خواهشاً دقت بفرمایید و مرتباً به همه توصیه مواظبت کنید.

بازدیدها: 128

ارسال یک پاسخ