کلینیک ها و اتاق های عمل

مشاوره باروری و درمان ناباروری و تشخیص و درمان ناتوانی جنسی:

قسمت مشاوره باروری و درمان ناباروری مربوط به بخش کلینیک مرکز می شود. در این بخش پزشکان متخصص و فوق تخصص های زنان پس از معاینه بیمار و تشخیص صحیح مشکل، مشاوره خود را در جهت بهبود اوضاع سلامت فرد اعلام خواهند کرد.

مشاوره بیماران با هدف ارتقا آگاهی مراجعه کنندگان از انواع مشکلات ناباروری و همچنین بررسی اوليه زوجين، شرح حال و معاينه بالينی و اقدامات پاراكلينيكی شامل (سونوگرافی واژينال، ابدومينال، آزمايش اسپرم جهت زوج، آزمايشات هورمونی برای زوجينصورت می گیرد.

این کلینیک صرفا جهت افزایش آگاهی مراجعه کنندگان نسبت به موضوع ناباروری و مراقبت های پیشگیرانه برای جلوگیری از مسئله ناباروری فعالیت می کنند. مشاوران این بخش موظفند تمام سوالات مراجعه کنندگان نسبت به موضوع ناباروری را برطرف کنند.

مسئله ناباروری در بسیاری از موارد بار روانی و عاطفی بالایی را بر دوش خانواده ها می گذارد و یا حتی منجر به جدایی زوج ها می شود.

وجود کلینیک های روانشناسی و مشاوره در مراکز ناباروری می تواند کمک بسیار زیادی به امر آرامش روانی خانواده ها در طول مدت درمان داشته باشد.

بخش ناباروری مجهز به 2 اتاق عمل در طبقه 6 و با مدیریت خانم دکتر صالحپور می باشد.

اتاق های عمل ناباروری واقع در کلینیک، مجهز به تجهیزات و امکانات لازم و کادری مجرب است. در این مرکز انجام عمل های سرپایی ناباروری و دیگرعمل های مربوط به بخش زنان انجام می­شود و با همکاری پزشکان متخصص و فوق تخصص و همچنین همکاری سایر و پرسنل آمادگی کامل جهت ارائه خدمات وجود دارد.

وجود آزمایشگاه تخصصی در مرکز ناباروری یکی دیگر از نقاط تمایز مرکز می باشد چرا که امکان انجام آزمایش هایی مانند FSH، LH، بررسی عملکرد تیروئید، پرولاکتین و…. که در امر درمان ناباروری بسیار لازم و مهم است را برای مراجعه کنندگان و همچنین متخصصان مرکز، آسان تر می کند.

این آزمایشگاه، آزمایش های مورد نیاز مراجعین را در اسرع وقت و با دقت بالایی که مورد نیاز بخش های تشخیصی و درمانی مرکز است انجام می دهد.

بازدیدها: 1009

استخدام