[vc_row][vc_column][box_header title=”پزشكان ناباروری” type=”h2″ bottom_border=”1″ animation=”1″ top_margin=”page-margin-top”][vc_column_text]

یکی از بخش های اصلی و تخصصی کلینیک نیکان، مرکز ناباروری(IVF) می باشد، که در این مرکز خدمات پیشرفته در جهت تشخیص علل و درمان ناباوری توسط فوق تخصص های زنان با پیشرفته ترین تکنولوژ های پزشکی صورت می گیرد.

مرکز IVF واقع در طبقه ششم کلینیک نیکان در منطقه اقدسیه، روبروی بیمارستان نیکان، در روز های کاری از ساعت 8 تا 16 آماده خدمت رسانی به مراجعه کنندگان عزیز خواهد بود.

  پزشکان ناباروری 

– دکتر ساغر صالح­پور، متخصص زنان فلوشیپ ناباروری و IVF و لاپاروسکوپی هیستروسکوپی، استاد دانشگاه

– دکتر انسیه شاهرخ تهرانی نژاد، متخصص زنان فلوشیپ ناباروری و IVF و لاپاروسکوپی هیستروسکوپی، هیئت علمی دانشگاه

– دکتر فرزانه چوبساز، جراح و متخصص زنان فلوشیپ ناباروری و لاپاراسکوپی هیستروسکوپی

– دکتر لیلا سلطانی، متخصص زنان زایمان و ناباروری و لاپاراسکوپی هیستروسکوپی

– دکتر مهرنوش امیری، متخصص زنان فلوشیپ ناباروری و IVF و لاپاروسکوپی هیستروسکوپی

– دکتر منیژه گل­شیرازی، متخصص زنان زایمان و ناباروری و لاپاراسکوپی هیستروسکوپی

   دلیل انتخاب و مشخصه های خاص مرکز:

* تجهیزات بسیار پیشرفته و همسو با تکنولوژی های روز دنیا

مرکز ناباروری نیکان یکی از مجهز ترین مراکز ناباروری در امر درمان و با پیشرفته ترین تکنولوژی های پزشکی و بهترین پزشکان ناباروری تهران می باشد.

* دسترسی آسان به امکانات مورد نیاز

برای سهولت در امر دسترسی به امکاناتی همچون آزمایشگاه، همچنین تصویر برداری و بطور کلی امکانات مورد نیاز درمانی، تمام هر آنچه برای درمان نیاز است، در طبقات مختلف مرکز پیش بینی شده که موجب راحتی و تسهیل مراجعین محترم شود.

* تنوع روش های پیشرفته درمانی

توضیحات این بخش و همچنین روش های مختلف درمانی را می توانید به صورت کامل در قسمت خدمات مطالعه کنید.

* محیطی امن و آرام به دور از تشنج

این مکان محیطی ایمن و بسیار پاکیزه و به دور از تشنج های مختلف است که تمام تلاش پرسنل هر بخش، فقط و فقط جلب رضایت کامل مراجعه کنندگان می باشد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][doctors header=”لیست پزشکان ناباروری” animation=”1″ hover_icons=”1″ title_box=”1″ display_method=”dm_carousel” autoplay=”1″ pause_on_hover=”1″ scroll=”1″ duration=”500″ ids=”3335,3334,3336,3337,3704,3339,3707,3706″ category=”%d9%86%d8%a7%d8%a8%d8%a7%d8%b1%d9%88%d8%b1%db%8c” display_headers=”1″ headers_type=”h3″ display_social_icons=”1″ images_loop=”0″][/vc_column][/vc_row]

Leave a Reply