لیزر مونالیزا تاچ چيست؟

 ليزر موناليزا تاچ:

خانم­ ها در طول دوران زندگي خود دچار مشكلات متعددی از جمله: مشكلات مربوط به بارداری، مشكلات مربوط به دستگاه تناسلی، مشكلات ادراری و مشكلات بعد از دوران يائسگی، هستند. راه­ های برای درمان اين مسائل و مشكلات وجود دارد، كه از جمله بهترين اين راه­ ها استفاده از دستگاه لیزر مونالیزا تاچ است. كه اين امكان را فراهم می كند تا اين مشكلات برای خانم­ ها حل شود.

بسیاری از اختلال‌های مرتبط با دستگاه تناسلی بانوان غالباً نادیده گرفته می‌شود و با این نگرش اشتباه که چنین مشکلاتی پی‌آمد اجتناب ناپذیر فرایند فیزیولوژیک طبیعی ناشی از زایمان یا یائسگی است، در درمان آنها کوتاهی می‌شود. اما در واقع این اختلال‌ها سلامت جسمی و روانی بیمار را تحت الشعاع قرار می‌دهد؛ بیمار درد، سوزش و بی‌اختیاری ادراری را تحمل می‌کند. به علاوه اثر مخرب این ناراحتی‌ها بر روابط زناشویی و کیفیت کلی زندگی‌ نیز قابل چشم‌پوشی نیست.

لیزر مونالیزا تاچ دستگاه جدیدی است که به طور اختصاصی برای V2LR (شکل‌دهی مجدد فرج ـ واژن با لیزر) و طراحی شده است که یکی از موفقیت‌های جهانی شرکت دکا در زمینه رفع مشکلات ناشی از افزایش سن و پس از بارداری دستگاه تناسلی بانوان به شمار می‌رود.

 

 

بازدیدها: 79

ارسال یک پاسخ