[vc_row][vc_column][box_header title=”خدمات” type=”h1″ bottom_border=”1″ animation=”0″ top_margin=”page-margin-top”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_tta_tour][vc_tta_section title=”بررسی نقایص ژنتیکی جنین (PGD)” tab_id=”1543154586289-3e989fc2-836c”][vc_column_text]

تشخیص ژنتیکی پیش از لانه گزینی (PGDقبل از ورود به رحم برای کمک به شناسایی نقائص ژنتیکی جنین ایجاد شده است.

یکی دیگر از فعالیت های مرکز ناباروری نیکان PGD است که طی آن از روش لقاح مصنوعی به منظور پیشگیری از ابتلای فرزند به بیماری یا اختلالات خاص و نیز تعیین جنسیت مورد استفاده قرار می‌گیرد.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”لاپاراسکوپی و هیستروسکوپی” tab_id=”1543154586685-771fea29-3bcc”][vc_column_text]

در این روش درمانی با ایجاد شکاف کوچک در زیر ناف و با استفاده از تجهیزات مخصوص، دوربینی را برای دیدن قسمت لگن و رحم، داخل بدن زن می فرستند تا در صورت مشاهده هرگونه کیست یا مشکل دیگری که باعث ناباروری شده است، از آن اطلاع پیدا کنند.

.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”سرکلاژ” tab_id=”1543154587108-04b9bc97-7053″][vc_column_text]

سرکلاژ

بسیاری از زنان به دلیل ناتوانی یا پارگی مادرزادی سرویکس قادر به نگه داشتن جنین نیستند و بدون دلیل جنین سقط می شود.

افرادی که سابقه سقط خود به خودی جنین را دارند باید عمل سرکلاژ را انجام دهند.روش درمان ، اینگونه است که بخیه قوی به دور دیواره رحم در اوایل حاملگی زده می شود و پس از آن در اواخر حاملگی و زمانی که ریسک سقط جنین از بین رفته باشد، بخیه‌ها برداشته می‌شوند.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”بانک اختصاصی تخمک، اسپرم و جنین” tab_id=”1543154587502-64ba86a4-e276″][vc_column_text]

 اين مرکز مجهز به بانک های اختصاصی تخمک و اسپرم می باشد. بانک مستقر در این مرکز، با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژهای پزشکی اداره می شود که هر روزه این تکنولوزی ها به روز رسانی می شوند.

.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”هچینگ آزمایشگاهی جنین” tab_id=”1543154587909-8f812d19-c22c”][vc_column_text]

چنین روش درمانی در موارد محدود مانند(سن بالاتر از ۳۷ سال، دو دورۀ ناموفق IVF یا بیشتر، پایین بودن کیفیت رویان و رشد آهسته و نامناسب بودن آناستفاده می شود.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”آمنیوسنتز و CVS” tab_id=”1543154588326-dbd4502a-a075″][vc_column_text]

آزمایش آمنیوسنتز با هدف بررسی جنین انجام می شود. طی این آزمایش از مایعی به نام آمنیوتیک که جنین را در رحم احاطه کرده، نمونه برداری می شود، این مایع دارای سلول هایی است که خود جنین تولید می کندمتخصصان در موارد ضروری و برای بررسی مورد مشکوک از سلامت جنین این کار را انجام می دهند.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”کورتاژ تشخیصی” tab_id=”1543154588776-aa61029a-1fef”][vc_column_text]

کورتاژ تشخیصی عملی است که برای تشخیص خونریزی غیرطبیعی در زنان انجام می‌گیرد. متخصصان مرکز در صورتی این عمل را انجام می دهند که خونریزی‌های غیر طبیعی رحمی که با مصرف دارو درمان نشود، وجود داشته باشد.

این جراحی در حالت بیهوشی عمومی و با استفاده از ابزار مخصوص استریل شده انجام می شود که طی آن از لایه داخلی رحم نمونه برداری صورت می گیرد.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][/vc_tta_tour][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_tta_tour tab_position=”right” active_section=”1″][vc_tta_section title=”درمان ناباروری به روش PRP” tab_id=”1539849225807-af971183-84d5″][vc_column_text]

درمان ناباروری به روش PRP

گاهی اوقات درمان از طریق لانه گزینی ناموفق است یا با دارو ضخامت رحم رشد نمی‌کند، آن زمان است که از روش پی‌آرپی (prpمی‌توان استفاده کرددر این روش فاکتورهای رشد پلاکتی از خون محیطی خود فرد گرفته می شود و سپس در فضای آزمایشگاهی پلاکت و گلبول های قرمز خون از یکدیگر جدا و تنها پلاکت که حاوی فاکتورهای رشد فراوان است به رحم مادر تزریق می شود.

به کار بردن این روش برای بانوان هیچ عارضه ای را به همراه ندارد و تقریبا می توان گفت که این روش یکی از قطعی ترین روش های درمان ناباروری به حساب می آید.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”لقاح آزمایشگاهی IVF(میکرو اینجکشن)” tab_id=”1539849225823-79540f65-d4b4″][vc_column_text]

میکرواینجکشن

لقاح آزمایشگاهی یکی از روش هایی است که برای درمان مشکلات ناباروری مورد استفاده قرار می‌گیرد و به لقاح تخم کمک می‌کند. در طول درمان IVF میکرواینجکشن، تخم‌های بالغ از تخمدان‌ها برداشته شده و در محیط آزمایشگاهی توسط اسپرم بارور می‌شوند. سپس تخم بارور شده در رحم مادر قرار داده می‌شود. میکرواینجکشن در یک دوره حدود دو هفته ای صورت می گیرد.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”اهدای تخمک، اهدای جنین” tab_id=”1539849242834-401eab1c-ef01″][vc_column_text]

اهدای تخمک

یکی از روش‌های جدید در کمک به زوجین نابارور دریافت تخمک از یک زن ناشناس و تلقیح آن با اسپرم یک مرد ناشناس در محیط آزمایشگاهی و اهدای آن به زوجین نابارور است.

در این روش، زن متقاضی اهدای تخمک به یک آزمایشگاه طرف حساب معرفی می‌شود تا در یک بازه زمانی 12 روزه دو تزریق به منظور تسریع در تخمک‌گذاری برای زن انجام شود.

پس از گذشت این مدت، زن در یک مرکز پزشکی تحت عمل جراحی قرار گرفته و با روش‌های پزشکی، تخمک آزاد شده از بدن زن جدا شده و در محیط آزمایشگاهی نگهداری می‌شود.

تخمک اهدایی در محیط آزمایشگاه با یک اسپرم تلقیح شده و جنین حاصل به زوجین نابارور اهدا می‌شود. اگر زوجه نابارور توانایی حمل جنین را داشته باشد، سلول تخم حاصل از تلقیح به رحم زوجه منتقل می‌شود و اگر هم توانایی حمل نداشته باشد، در بدن زن دیگری تلقیح می‌شود تا پس از تولد به زوجین نابارور تعلق گیرد.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”فریز جنین، فریز تخمک، فریز اسپرم” tab_id=”1539849251604-87e6cdf1-e28b”][vc_column_text]

انجماد تخمک

اسپرم یکی از راههای تقویت قدرت باروری است که بوسیله برداشتن و نگهداری کردن از آنها انجام می شود و در زمانیکه سن بالاتر می رود از آن استفاده شود.

این امر باعث افزایش احتمال باروری در بانوان و همچنین به دنیا آمدن نوزادان زیادی می شود. تجربه نشان داده است که فریز کردن جنین، تخمک و یا اسپرم،هیچ مشکلی را بعد از به دنیا آمدن نوزاد برای او ایجاد نمی کند و تا به حال بسیاری از نوزادانی که از این روش به دنیا آمده اند، اکنون جوانان سالم و سرزنده جامعه می باشند.

یکی از تخصص های متخصصان مرکز IVF نیکان، فریز تخمک، اسپرم و جنین است و می توانند در صورت نیاز مراجعه کنندگان عزیز را در این امر یاری کنند.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”درمان ناباروری با لنفوسیت تراپی” tab_id=”1539849252573-279a8b5e-4e34″][vc_column_text] 

لنفوسیت تراپی

یکی از خدمات IVF لنفوسیت تراپی است با استفاده از روش لنفوسیت تراپی می توان شانس بارداری را در بیمارانی که با شکست های متوالی مواجه شده اند افزایش داد. در روش لنفوسیت تراپی قبل از انتقال جنین تازه، سلول های تک هسته ای خون که از کاشت های ناموفق قبلی بیمار گرفته شده اند، در روز بازیابی تخمک ایزوله می شوند و تحت درمان کورتیکوتروپین قرار می گیرند و دو روز بعد از بازیابی تخمک و قبل از انتقال جنین تازه به آندومتر منتقل می شوندسپس انتقال جنین به رحم مادر نیز در روز پنجم انجام می شود.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”تلقیح داخل رحمی اسپرم (IUI)” tab_id=”1539849337386-8bb4a6cd-9683″][vc_column_text]

 IUI

یکی از روش های بسیار ساده در امر باروری است که کارکرد بسیار گسترده ای دارد.نحوه کارکرد این روش به گونه ای است که اسپرم پس از شستشو با ابزارهای خاصی درون رحم قرار داده می‌شود. از این رو احتمال تماس اسپرم و تخمک بالا رفته و باروری صورت می گیرد. متخصصان زنان در کلینیک نیکان، درمان بسیار ساده IUI را برای بسیاری از مراجعه کنندگان تجویز می کنند و از همین راه آنها را در امر باروری یاری می رسانند.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”انتخاب جنسیت” tab_id=”1539851249675-c6386789-1efa”][vc_column_text]

انتخاب جنسیت

شاید در گذشته، افراد باید صبر می کردند تا پس از شکل گیری بدن جنین،بتوانند از جنسیت آن مطلع شوند اما امروزه با کمک روش های مختلف پزشکی می توان جنسیت کودک را حتی قبل از به دنیا آمدن آن تشخیص داد. متخصصان ما می توانند خانواده ها را در این امر یاری کنند و مشاوره مختلف تعیین جنسیت به آنها بدهند.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][/vc_tta_tour][/vc_column][/vc_row]

Leave a Reply