رسالت

شک بر آن نیست که تسکین دهنده همه آلام، خداوند تعالی می باشد و درمان پزشکی وسیله های رسیدن به سلامتی است.

گروه تخصصی نیکان همیشه و در همه جا سعی داشته تا بتواند وظیفه اصلی خود که ارتقای کیفیت درمان و خدمت شایسته به مراجعه کنندگان است را به نحو احسن ایفا نماید.

این تیم تخصصی همانگونه که تا کنون در بیمارستان نیکان سابقه درخشان از خود به جای گذاشته و اعتماد تعداد زیادی از هموطنان را در زمینه درمانی به خود جلب کرده است، در ادامه مسیر خود با تاسیس مرکز چشم پزشکی و مرکز IVF و کلینیک های فوق تخصصی برای بهترین خدمت رسانی در این عرصه به هموطنان عزیز اعلام آمادگی کرده است.

تعهد کاری بالا در حین رفتار مناسب و صبورانه و ارائه خدمات مناسب (تشخیصی و درمانیبا پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا وظیفه ای است که تمام کارکنان مرکز درمانی برای خود تعریف کرده اند

چشم انداز

تیم تخصصی نیکان از ابتدا هدف و چشم انداز خود را به طریقی معین کرده بود تا بتواند انتخاب اول و برتر بیماران، پزشکان و کارکنان در ایران باشد و با تلاش های شبانه روزی و خدمت رسانی های بی وقفه به هموطنان، تا حد زیادی در تحقق این آرمان موفق عمل کرد. حال که چشم انداز اولیه گروه تا حدودی قابل لمس شده است، گروه تخصصی نیکان دست از فعالیت ها نکشیده و چشم اندازی دور تر و بالاتر از آنچه قبل در نظر داشت را هدف خود قرار داده است و موفقیت های منطقه ای و سرآمد بودن در کشور های همسایه را جایگاه اصلی خود می داند.

از نظر ما رتبه برتر همان انتخاب اول مراجعه کنندگان بودن است، ما بر آنیم تا لایق این انتخاب اول و برتر بودن در منطقه باشیم.

ارزش ها

شاید کلماتی مانند تعهد، تخصص، تسلط، تمرکز و خدمت از نظر بسیاری از افراد فقط کلمات بسیار کوتاه باشد و گذرا از روی آنها عبور کنند اما تمام این کلمات کوتاه برای ما بزرگترین مسئولیت های اجرایی را به همراه خواهد آورد. آنچه برای ما ارزشمند است، اجرای تمام وظایف و عملی شدن چشم انداز های پیش رو به بهترین شکل ممکن می باشد.

همچنین ارزش های مهم برای کلینیک و پاراکلینیک تخصصی به شرح زیل می باشد:

  • حفظ کرامت انسانی و همدلی با بیماران

  • فراهم سازی محیطی آرام و ایمن

  • نوآوری و استفاده از پشرفته ترین فنون درمانی

  • رعایت اعتدال در همه موارد

  • کسب نتیجه مورد نظر از عملکرد ها

  • رعایت اصول اخلاقی

جمع بندی کلی

امید است همانگونه که تا کنون جلب رضایت مراجعه کنندگان را سرلوحه کار خود قرار دادیم زین پس نیز در این مرکز نیز تمام نیرو و توان خود را برای تحقق آرمان ها و برنامه های پیش رو معطوف بداریم تا به خواست خدا بتوانیم رضایت و اعتماد هرچه بیشتر هموطنان خود را جلب کرده و نیاز های درمانی و تخصصی آنها را برآورده کنیم.