درباره آتلیه کودک

نیکان کیدز گروهی از دختران هنرمند و عاشق کودک است، که از آبان ماه سال ۹۹ در بیمارستان نیکان غرب شروع به فعالیت کرده است. دختران نیکان کیدز هر روز با عشق دوربین‌هایشان را به دست می‌گیرند و زمینی شدن فرشتگان شما را ثبت و ضبط می‌کنند و به این سبب خاطره‌ساز زیباترین لحظات زندگی شما هستند.

خدمات دیگر ما چیست ؟

گروه نیکان کیدز در کنار تهیه عکس و فیلم با دکورهای زیبا و متنوع اتاق های بستری شما را به زیباترین شکل می‌آرایند تا خاطراتتان هرچه زیباتر ثبت گردد همچنین ما در این گروه امکان برگزاری ایونت های مختلف را نیز داریم.

روندکار ما چگونه است؟!

گروه ما از اولین لحظات حضور شما در بیمارستان همراه شما و‌خانوا‌ده تان هستند و روایت گر اشک ها و لبخندهای شما خواهند بود و این همراهی تا خروج شما از بیمارستان ادامه دارد .

چرا مستند زایمان داشته باشیم؟

تهیه مستند زایمان نه تنها خاطره ای به یادماندنی برای مادر و پدر است بلکه در آینده خود کودک هم از دیدن اتفاقات روز تولدش و‌همچنین احساسات مادر و پدرش در آن روز لذت می‌برد و قطعا این یادگاری تا همیشه برای او هدیه ای به یادماندنی است.

بالا ترین کیفیت

تمامی اعضای تیم نیکان کیدز دارای مدارک معتبر عکاسی و فیلمبرداری هستند، همچنین با وجود بهترین و‌ به‌روزترین‌ دوربین‌ها و سیستم‌های ویرایشی کیفیت کار شما تضمین شده خواهد بود.

تجربه

آتلیه کودک نیکان کیدز با تهیه بیش از ۱۰۰۰مستند عکاسی و فیلمبرداری زایمان و همچنین با تسلط کامل در ارتباط برقرار کردن با نوزاد لحظات شاد و به یادماندنی شما را ثبت می‌نمایند.

امنیت

تمامی تصاویر ضبط شده به مدت مشخص نزد گروه ما به امانت نگهداری و صیانت می‌شود.

نمونه کار‌های ما

Previous
Next

contact us

آدرس : تهران، اتوبان همت به سمت غرب، نرسیده به میدان المپیک، روبروی پارک جوانمردان، بیمارستان نیکان غرب

ایمیل : info@raheno.agency

شماره تماس : 02147564019 | 09901212493 | 02122951312